מציינים את חודש ארגון

שירת הנוער באולפנת צביה

"חזקו חברים, ה' עמכם, בציפייה לבניין אריאל והמקדש"! במילים אלו סיימה רחלי את מפקד יום תנועות הנוער. במפקד נכחו כל בנות האולפנא, משלושת תנועות הנוער הדתיות – אריאל, עזרא ובני עקיבא (וגם מתנועת א"ס שהומצאה באולפנא – תנועת אין סניף). המפקד היווה את הפתיחה ליום תנועות הנוער, שנחגג באולפנא בהתרגשות רבה ביום שני השבוע, בשיתוף השמיניסטיות (הן בחשיבה והן ביישום).

תלמידות, מורות ואנשי צוות הסתובבו ברחבי האולפנא עם חולצות תנועה, חולצות סניף ומדבקות עם סמלי תנועות הנוער, ויצרו יחד אווירה תוססת ושמחה, שהיה בה מקום רב לכבוד, אחווה ושיתוף בין התנועות השונות. גם מילות הצלצול המיוחד ליום זה תרמו לאווירה – "יחד שבטי ישראל".

במהלך היום ראו התלמידות סרטוני תדמית של תנועות הנוער השונות, ושמעו סיפורים וחוויות מיוחדות ממורות בצוות על ימיהן בתנועות הנוער. עלייה לארץ בזכות התנועה, התנדבות יוצאת דופן, פעולה עם מסר של יישכח לכל החיים ועוצמתו של צוות ההדרכה כמכוון לחיים – הם רק טעימה משלל הסיפורים והחוויות שהוזכרו.

גולת הכותרת של היום היתה פאנל חגיגי בו זכינו לארח את מזכ"לי שלושת תנועות הנוער: יאיר שחל – מזכ"ל בני עקיבא, דביר עמיאור – מזכ"ל אריאל, ושאול דה מלאך – מזכ"ל עזרא, ובו שמענו מהם על תפיסות עולם, התמודדויות, קהל יעד ו… על הארוע התנועתי האהוב עליהם ביותר. רוצים לדעת מה הוא? מוזמנים לשאול את הבנות.

(חן הבר, רכזת שכבת י')

תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

יש לך מה לומר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בנות מצווה 1

ערב "בנות מצווה" במגדים

כי נר מצווה ותורה אור. "אף עין לא נותרה יבשה במסיבת בנות המצווה שהפכה למסורת אצלנו במגדים", מספרת פלורה גולצ'ה מחנכת ו'. בנות השכבה עברו

קרא עוד »
גינה מגדים

גינה קהילתית בבית ספר מגדים

במהלך החודשים האחרונים הוקמה גינה קהילתית בבית ספר מגדים. הגינה הוקמה בשטח של גינת החממה בבית הספר. בגינה פועלים יחד 5 משפחות הורים ותלמידים ומורה

קרא עוד »
דילוג לתוכן