זכייה למגמת תקשורת בקטגוריית סרט דוקומנטרי

מקום שלישי בקטגוריית הסרט הדוקומנטרי – בנות המחזור הראשון של מגמת תקשורת באולפנת צביה מעלה אדומים זכו בפרס על הסרט "מבעד לשכחה". הפרס הוענק בכנס היצירה הצעירה לתלמידי מגמת תקשורת של החמ"ד.

 

כנס יצירה צעירה למגמת תקשורת שכבות יא-יב – ביום שני נסעו בנות המגמה משכבות יא ו-יב לכנס היצירה הצעירה של תלמידי מגמות התקשורת בחמ"ד. הבנות צפו בסרטי התלמידים הנבחרים שעלו לגמר, וביניהן סרטן המיוחד של בוגרות המחזור הראשון של המגמה באולפנא: "מבעד לשכחה" (מצורף קישור לצפיה בסרטון https://www.inn.co.il/TV/Cat.ashx/327/2068358). הבנות קיבלו השראה מהצפייה בסרטים ונפתחו לרעיונות משמעותיים ולמקצועיות של צילום, עריכה ובימוי ייחודיים. בהמשך היום שמעו הבנות את הרצאתו המרתקת של דר' חננאל רוזנברג על "הפסיכולוגיה של הסמארטפון", ובסיומו של היום התקיים טקס הענקת פרסים לסרטים שעלו לגמר. בנות האולפנא המוכשרות: אילה דנה, אלישבע שטראוס, הודיה מירון ושירה קובי, זכו במקום השלישי לפרס הסרט הדוקומנטרי, על סרטן המשמעותי והמיוחד, שהעומק והנשמה שבו מורגשים ומרגשים. נסיים בתפילה שנזכה להמשך יצירה אמיתית, מעוררת ונוגעת.

תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

יש לך מה לומר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המכון להדרכת הורים

מנהלת: חנה קראוס המכון להדרכת הורים – “הורות משמעותית במעלה אדומים.” הוקם ע”י ראש העיר באמצעות אגף החינוך . המכון מקיים עשרות הרצאות, סדנאות וחוגים

קרא עוד »
דילוג לתוכן