שבוע גלישה בטוחה ברשת בסימן:"מתחברים על בטוח"

כמידי שנה מציינים בבתי הספר את שבוע הגלישה הבטוחה ברשת אשר השנה הורחב לחודש לאומי להגנה על ילדים ברשת.

השנה הילדים (וגם אנחנו) ברשת יותר מתמיד. הקורונה אילצה אותנו לערוך שינויים רבים באורח החיים שלנו וכעת רבים מאיתנו מצליחים לשמור על שגרה ועל רצף של פעילות ועשייה רק בזכות הרשת. אנחנו לומדים ברשת, עובדים ברשת, נפגשים עם משפחה וחברים ברשת, קונים ברשת, משחקים, צופים בסרטים וגם סתם מעבירים את הזמן ברשת.

הרשת היא חלק בלתי נפרד מחיינו וזה נהדר – כי היא פותחת בפנינו עולם בלתי מוגבל של אפשרויות ומאפשרת לנו לנהל שגרת חיים גם בתקופות של חוסר יציבות כמו זו.

אך לצד היתרונות הרבים חשוב לזכור כי ברשת יש גם מצבי סיכון ופגיעה – אלימות, אנשים שרוצים להזיק, תכנים לא מתאימים, תכנים פוגעניים, אנונימיות ומיסוך ועוד.

ולכן השנה במיוחד – חשוב להציב במרכז את השימוש המושכל, הזהיר, האחראי והבטוח ברשת ובכל המכשירים המחוברים אליה.  לאור החשיבות הרבה של נושא זה, קבע השנה המטה הלאומי חודש שלם להגנה על ילדים ברשת, ובכללו השבוע הלאומי לגלישה בטוחה. 

גם בתי הספר בעיר עסקו בנושא חשוב זה:

סיכום עשייה ותוצרים בבית ספר אלמוג  –

https://padlet.com/sharon2320/748uzrlzdqusepap

מעלה התורה בנות:

https://www.canva.com/design/DAEVRP-r590/BK7QxfQ6gKG-mtxO2uadPA/view?utm_content=DAEVRP-r590&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton

 

 

תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

יש לך מה לומר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

העשרה

שנת הלימודים התש"פ הורים ותלמידים יקרים, מוגשת לכם בזאת התוכנית המתארת את פרוייקט ההעשרה הייחודי לשנת הלימודים התש"פ. אנו רואים בפרוייקט זה את אחד מעמודי

קרא עוד »
דילוג לתוכן