מחזור חמישי של "הנדסאי דקל" מתגייס

השבוע התגייסו לצה"ל 16 בוגרי המחזור החמישי של הנדסאי תעשייה וניהול ממכללת "דקל וילנאי אורט" • הטקס החגיגי היה מרגש מאוד • הצוות החינוכי ליווה את הבוגרים ללשכת הגיוס ואיחל שירות מוצלח ומשמעותי לכל המתגייסים • צילום: מגניטילי

טקס הסיום המסורתי והחגיגי של סיום לימודי ההנדסאים התקיים בגאווה גדולה, התרגשות והמון שמחה, בנוכחות: הראל הורוביץ, מנהל אגף החינוך, דינה זייצב, מנהלת המכללה, צוות המורים המסור, ההורים והבוגרים הנרגשים.

דינה זייצב, מנהלת המכללה, תיארה בדבריה את התהליך שעברו התלמידים לאורך השנים: "כשהתחלתם בכיתה י', רבים נבהלו ממספר שעות הלמידה שהיה גדול משאר תלמידי השכבה, ואף רצו לעזוב. אך לאט לאט הבנתם שאם רוצים להתקדם ולהצליח – חייבים להשקיע. עכשיו אתם יכולים להיות גאים בעצמכם שלא ויתרתם וסיימתם בהצלחה את המסלול. זהו צעד ראשון לעבר המטרות הגדולות, והוא היה חשוב כי למדתם ממנו כיצד להתמודד עם האתגרים ולא להיכנע לקשיים". זייצב סיימה את דבריה בתחושת הגאוה של הצוות החינוכי ובאמונה ש"עוד נשמע מכם סיפורי הצלחה נפלאים".

לינוי שטרית, רכזת המכללה אמרה כי "השנה הייתה שנת קורונה. המון למידה בזום, חולי קורונה, מבחנים תחת מגבלות חדשות ובידודים שהצטרפו לשגרה שאיננה קלה ממילא למתבגרים שלנו. היו רגעים מול הזום שלא ידענו איך תיגמר השנה, אך עם המון רצון וצוות מורים מעולה המשימה בוצעה בהצלחה רבה".

דקל1

 

במסגרת המסלול, כבר בכיתה י"ב השלימו הסטודנטים באינטנסיביות את לימודי כיתה י"ג, ובפחות משנה סיימו גם את כיתה י"ד. ניהול פרויקטים, חשבונאות, מימון, רכש, סטטיסטיקה ויישומי המחשב – הם רק חלק קטן מהקורסים אותם למדו במהלך השנים.

"התלמידים שלנו מוכנים לצה"ל, וצה"ל מחכה להם", מסכמת שטרית בסיפוק, "לאחר סיום הטירונות הם ישובצו בתפקידי מפתח בכל תחומי התעשייה וניהול, והעתיד שלהם מובטח".

©מתוך הכתבה במעלהנט

תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

יש לך מה לומר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לימודיה

הלימודיה

מרכז סיוע לימודי עם שירות מיוחד לליקויי למידה הלימודיה – מרכז סיוע לימודי עם שירות מיוחד לליקויי למידה שלומית: פקס 076-5468808   דוא”ל: halimudia@walla.co.il  קלי: 02-6788529

קרא עוד »
דילוג לתוכן