דבר ראש העיר

תושבים יקרים, אנו שמחים להגיש לכם מידע המציג את מכלול העשייה החינוכית בעיר.

העיר מעלה אדומים מתברכת במערכת חינוך איכותית, חדשנית ומתקדמת. אנו פועלים כל העת להטמעת תכניות לימוד חדשות ומתואמות, לעידוד יזמות חינוכית ערכית, להשבחת והעצמת מערך ההוראה, לטיפוח שדרת מנהיגות חינוכית ולבניית מוסדות חינוך מודרניים ומתקדמים, כל זאת לרווחת התלמידים והוריהם .

מערכת החינוך בעיר, זוכת פרס החינוך היישובי ארצי לשנת 2012 בפעם השנייה בעשור האחרון ,מצויה בעיצומה של מהפכה שמובילה את תלמידי העיר למצוינות בהישגים ולערכים טובים. בני הנוער שלנו נמצאים במקומות הראשונים באחוזי הגיוס לצה”ל ובשירות משמעותי, מביאים לנו כבוד רב ומייצגים אותנו נאמנה בכל תחום.

אני מאמין בדור הצעיר ורואה בטיפוחו מטרה אליה יש לשאוף ועבורה יש לגייס את מירב המאמצים והמשאבים, ליצירת חברה טובה יותר. נמשיך לתמוך במערכת החינוך ולהציבה במקום הראשון בסדר העדיפויות העירוני, ויחד עם צוות אגף החינוך, בתי הספר, גני הילדים, ועדי ההורים ומועצות התלמידים – נמשיך להשקיע ולהעמיד לרשות התלמידים את מיטב האמצעים להצלחה ולחיזוק החינוך בעירנו.

אני מזמין  אתכם – אנשי חינוך, תלמידים והורים, להיות שותפים בעיצוב והכשרת דור העתיד שלנו .יחדיו נניע את נושא החינוך לגבהים ולשיאים חדשים אשר יפתחו בפני ילדינו את שערי האקדמיה בחוגים היוקרתיים ביותר. יחד נמשיך כולנו להיות משפיעים ומעניקים, מלמדים ולומדים, ונממש את שליחותנו כמחנכי ומעצבי דור העתיד.

שלכם,

בני כשריאל           ראש העיר

תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

יש לך מה לומר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סביבת מיקרוסופט 365

במהלך השנה נכנס אגף החינוך במעלה אדומים למהלך רשותי משותף עם מיקרוסופט. במסגרת המהלך אנו עובדים בעזרת חברת יוביטק על בניית פרופילי משתמש לכל התלמידים

קרא עוד »
דילוג לתוכן