תפריט

זכייה למגמת תקשורת בקטגוריית סרט דוקומנטרי

מקום שלישי בקטגוריית הסרט הדוקומנטרי – בנות המחזור הראשון של מגמת תקשורת באולפנת צביה מעלה אדומים זכו בפרס על הסרט "מבעד לשכחה". הפרס הוענק בכנס היצירה הצעירה לתלמידי מגמת תקשורת של החמ"ד.

 

כנס יצירה צעירה למגמת תקשורת שכבות יא-יב – ביום שני נסעו בנות המגמה משכבות יא ו-יב לכנס היצירה הצעירה של תלמידי מגמות התקשורת בחמ"ד. הבנות צפו בסרטי התלמידים הנבחרים שעלו לגמר, וביניהן סרטן המיוחד של בוגרות המחזור הראשון של המגמה באולפנא: "מבעד לשכחה" (מצורף קישור לצפיה בסרטון https://www.inn.co.il/TV/Cat.ashx/327/2068358). הבנות קיבלו השראה מהצפייה בסרטים ונפתחו לרעיונות משמעותיים ולמקצועיות של צילום, עריכה ובימוי ייחודיים. בהמשך היום שמעו הבנות את הרצאתו המרתקת של דר' חננאל רוזנברג על "הפסיכולוגיה של הסמארטפון", ובסיומו של היום התקיים טקס הענקת פרסים לסרטים שעלו לגמר. בנות האולפנא המוכשרות: אילה דנה, אלישבע שטראוס, הודיה מירון ושירה קובי, זכו במקום השלישי לפרס הסרט הדוקומנטרי, על סרטן המשמעותי והמיוחד, שהעומק והנשמה שבו מורגשים ומרגשים. נסיים בתפילה שנזכה להמשך יצירה אמיתית, מעוררת ונוגעת.

תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

יש לך מה לומר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יום הזיכרון לחללי צה"ל

יום הזכרון לחללי צה"ל בנות התיכון באולפנת צביה פתחו את היום בשיחתו של צליל תורג'מן – לוחם במבצע צוק איתן. בשיחתו באו לידי ביטוי ערכים אשר

קרא עוד »

המחלקה לקידום ילדים ונוער

  מנהלת המחלקה: סיון אנקונינה כתובת: אגף החינוך, עיריית מעלה אדומים טלפון: 025418844 המחלקה מטפלת בילדים ובני נוער במצבי סיכון, מצוקה ונשירה ממערכת החינוך הפורמלית.

קרא עוד »

בי"ס ממלכתי אלמוג – תל"י

מנהלת ביה"ס: הגב' מורן אבני מפקחת ביה”ס: הגב’ אינה זלצמן שנת הקמה: שנת תש"ע כתובת ביה"ס: רח' אלמוג 2 מעלה אדומים טלפון02-5905816 : פקס02-5905195 :

קרא עוד »
דילוג לתוכן